Tempera, 41x61 cm, signováno vpravo dole R. Karasek, rám, zaskleno.
Pozn.: Papír i rám mírně poškozeny.
o autorovi: 1895 - 1986
Narodil se v Pasekách u Jablonce. Studoval na jablonecké umělecké průmyslovce, poté v Praze na AVU u prof. Bukovace, Loukoty a Thieleho. Na počátku své tvorby se začlenil mezi expresionisty, věnoval se různým malířským žánrům krajinomalbě, portrétům, figurální kompozici a zátiší. Věnoval se malbě a grafice.