Rudolf Václavík - Dva pražské motivy

1) Pohled na Hradčany, akvarel, 49x65 cm, signováno vpravo dole, rám, zaskleno.

2) Staroměstské náměstí, akvarel, 47x66 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno, rám novější.

1898, Hor. Litvínov u Mostu
Žák vídeňské akademie. Jeho dílo zahrnuje primárně architektury měst. Zaměřuje se na tvorbu akvarelů pražských motivů.

1524. Dva pražské motivy
Dražba ukončena:26.11.2014 19:42:23
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:3 600 Kč