Rudolf Václavík - Na Karlově mostě

Akvarel, 47x34 cm, signováno vpravo dole Václavík, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6323. Na Karlově mostě
Dražba ukončena:30.11.2016 18:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč