Rudolf Václavík - Pohled na Hradčany

Akvarel, 38x47 cm. Signováno vlevo dole Václavík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1898
Narodil se v Horním Litvínově u Mostu.
Studoval AVU ve Vídni. Ve své tvorbě se věnoval hlavně akvarelům s náměty městské architektury. Inspiraci často čerpal v Praze.

100837. Pohled na Hradčany
Dražba ukončena:20.08.2023 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč