Rudolf Václavík - Zima na Karlově mostě

Akvarel, 36x50 cm. Signováno vpravo dole Václavík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1898
Narodil se v Horním Litvínově u Mostu.
Studoval AVU ve Vídni. Ve své tvorbě se věnoval hlavně akvarelům s náměty městské architektury. Inspiraci často čerpal v Praze.

304109. Zima na Karlově mostě
Dražba ukončena:21.03.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 21.03.2020 9:05:28 439