Rudolf Vojtěch Špillar - Koupání

Olej na překližce, 25,5x19 cm, signováno vlevo dole Rudolf V. Špillar, rám.

1878, Plzeň - 1949, Praha

Pozn.: Rám i malba místy poškozeny.

4197. Koupání
Dražba ukončena:31.03.2016 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 400 Kč