Olej na kartonu, 41x67 cm. Signováno vlevo nahoře R.V. Špillar. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Nejdelší strana: 74 cm
o autorovi: 1878, Plzeň - 1949, Praha