Rudolf Vojtěch Špillar - Portrét ženy

Olej na kartonu, 35x24 cm. Signováno vlevo dole Rudof V. Špillar. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878, Plzeň - 1949, Praha

30865. Portrét ženy
Dražba ukončena:24.04.2019 18:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 24.04.2019 18:22:51 2088
700 Kč 24.04.2019 16:43:03 74