Rudolf Vojtěch Špillar - Ženský akt

Olej na plátně. 85x65 cm. Signováno vpravo dole Rudolf V.Špillar. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878, Plzeň - 1949, Praha

302545. Ženský akt
Dražba ukončena:08.12.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč