Rumen Sazdov - Ona má ráda tetování

Olej na kartonu, 40x32 cm. Signováno vlevo dole Sazdov a vzadu Sazdov 22. Rámováno.

Pozn.: Po vydražení 39 autorových děl v Aukční síni Drouot Richelieu Paris v letech 1994-96, bylo jméno Rumena Sazdova evidováno v Světovém Aukčním Katalogu MAYER, který je už druhé století hlavním ARTINDEX pro Světový trh s Uměním! Tato evidence je garancí investiční hodnoty každého díla od Rumena Sazdova! Od roku 1996 je autor členem ADAGP- Mezinárodní Organizace o Ochraně Autorských Práv *Informace o evidenci v Aukčním katalogu MAYER je na artnet.com

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: Narodil se v bulharském Kjustendilu v roce 1959.
Studoval AVU ve městě Veliko Tarnovo, specializace figurální malba. V roce 1989 přesídlil do Prahy, kde žije a tvoří. Svá díla vytváří ve stylu lyrického kubismu. Jeho autorské práce jsou součástí soukromých sbírek ve 29 státech, na čtyřech kontinentech světa.

vydraženo certifikát
Rumen Sazdov
96618. Ona má ráda tetování
Dražba ukončena:29.06.2023 21:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč