různí autoři - Konvolut 10

Různé techniky, od 29x18 cm do 52x42 cm. Většina signována. 6x rámováno, 9 zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno. 1x sklo prasklé.

různí autoři
99573. Konvolut 10
Dražba ukončena:23.07.2023 21:14:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč