různí autoři - Konvolut 10 prací

9x olejomalba, 1x kresba, od 20x14 cm do 85x40 cm. Některé signovány. Všechny rámovány, 2x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
62086. Konvolut 10 prací
Dražba ukončena:25.07.2021 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč