různí autoři - Konvolut 11 prací

Různé techniky, od 24x68 cm do 158x56 cm. Většina signována, některé zaskleny, některé rámovány

pozn. mírně poškozeno

různí autoři
114044. Konvolut 11 prací
Dražba ukončena:07.04.2024 21:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč