různí autoři - Konvolut 12 olejomaleb

Olejomalby, od 15x15 cm do 40x40 cm. Většina signována. Všechny rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
82955. Konvolut 12 olejomaleb
Dražba ukončena:28.08.2022 20:22:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč