různí autoři - Konvolut 17 prací

Různé techniky, od 29,5x22,5 cm do 67,5x36 cm. Většina signována, některé zaskleny, některé rámovány

pozn. mírně poškozeno

různí autoři
113907. Konvolut 17 prací
Dražba ukončena:07.04.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč