různí autoři - Konvolut 20 prací

Různé techniky od 10x7 cm do 40x22 cm. Některé signovány.

Pozn.: Některé poškozeny.

různí autoři
100803. Konvolut 20 prací
Dražba ukončena:20.08.2023 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč