různí autoři - Konvolut 21 prací

Různé techniky od 19x19 cm do 35x50 cm. Většina signována.

Pozn.: Některé poškozeny.

různí autoři
100805. Konvolut 21 prací
Dražba ukončena:20.08.2023 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč