různí autoři - Konvolut 22 prací

Různé techniky od 12x18 cm do 50x40 cm. Většina signována.

Pozn.: Některé poškozeny.

různí autoři
100852. Konvolut 22 prací
Dražba ukončena:20.08.2023 20:42:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč