různí autoři - Konvolut 25 prací

Různé techniky, rozměry od 17x13 cm do 60x26 cm. Některé signovány. Většina rámována. Některé zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
106592. Konvolut 25 prací
Dražba ukončena:10.12.2023 20:11:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč