různí autoři - Soubor 10-ti olejomaleb

Rozměry od 18x24 cm do 119x78 cm. Některé signovány. Některé rámovány.

Pozn.: Rámy i malby poškozeny.

různí autoři
22738. Soubor 10-ti olejomaleb
Dražba ukončena:27.09.2018 21:04:27
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:8 500 Kč