různí autoři - Soubor 13-ti obrazů

Olejomalby, kombinované techniky, od 37x30 cm po 64x84 cm. Některé signovány. Rámy, bez rámů.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
22624. Soubor 13-ti obrazů
Dražba ukončena:27.09.2018 18:59:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč