Litografie, 28x21 cm. Signováno vlevo dole v tisku Dalí 1965. Vzadu razítko Johnson & Johnson Art, New York 1984. Výtisk 820/1800. Volný list.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.