Litografie, 76x57 cm, signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Papír a rám mírně poškozeny. Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.