Salvador Dalí - Alegorie - ženský akt

Litografie, 37x54 cm. 22/250. Signováno vpravo dole tužkou Dalí. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
31792. Alegorie - ženský akt
Dražba ukončena:16.05.2019 18:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč