Salvador Dalí - Dante

Litografie 3/10, 26x20 cm, signováno dole uprostřed v tisku Dalí, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Značeno vzadu Les Heures Claires.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
15373. Dante
Dražba ukončena:24.01.2018 18:59:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč