Litografie 3/10, 26x20 cm, signováno dole uprostřed v tisku Dalí, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Značeno vzadu Les Heures Claires.
o autorovi: 1904 - 1989 Španělský malíř a sochař.