Salvador Dalí - Happy Unicorn

Litografie zdobená zlatým prachem, 47x58 cm. Signováno tužkou vpravo dole Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

115704. Happy Unicorn
Zbývá:21 dnů, 15 hodin
Konec dražby:30.05.2024 20:57:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč