Salvador Dalí - Hlemýžď

Sklo, Ø 35 cm. Signováno Dalí. Původní kazeta.

Pozn.: Přiložen certifikát, č. 1658/3000. Značeno Rosenthal.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
33988. Hlemýžď
Dražba ukončena:27.06.2019 19:34:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč