Salvador Dalí - Ukřižovaný

Litoofset, 51x33 cm. Signováno v tisku Dalí. Slepotiskové razítko G Dalí. Ruční papír. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
59577. Ukřižovaný
Dražba ukončena:13.05.2021 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč