Salvador Dalí - Volume 11,5

Litografie. Signováno vlevo dole v tisku Dalí 1964. Pochází ze souboru Biblia Sacra.

Pozn.: Pozdější tisk. 2 certifikáty.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
24473. Volume 11,5
Dražba ukončena:15.11.2018 19:05:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč