Salvendy Frieda - Dubrovník

Akvarel, 37x30 cm. Signováno vpravo dole Salvendy Frieda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Pasparta znečištěna. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autorky.

33915. Dubrovník
Dražba ukončena:27.06.2019 18:14:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:18 000 Kč