Salvendy Frieda - Kupari 1934

Akvarel, 37x54 cm. Signováno vlevo dole Salvendy. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Papír mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autorky.

33928. Kupari 1934
Dražba ukončena:27.06.2019 18:23:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:21 000 Kč