Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Tempera na lepence, 30 x 18 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno v umělecké benátské paspartě pod sklem, rozměr s rámem 48 x 56 cm. Italský rám bohatě ornamentálně zdobený se zlatou patinací povrchu.
Poznámka současného majitele: Propracovaná technika mistrovského díla zachycujícího proslavený kanál Grande v Benátkách s typickou gondolou s gondoliérem. Díla benátského umělce Salviniho jsou ceněny zejména v Itálii, Sardinii a Francii. Obraz původně pochází ze skvělé umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni. Jemné krásné dílo uznávaného italského umělce. Příležitost!