Salvini - Canal Grande v Benátkách – Salvini

Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.

Tempera na lepence, 30 x 18 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno v umělecké benátské paspartě pod sklem, rozměr s rámem 48 x 56 cm. Italský rám bohatě ornamentálně zdobený se zlatou patinací povrchu.

Poznámka současného majitele: Propracovaná technika mistrovského díla zachycujícího proslavený kanál Grande v Benátkách s typickou gondolou s gondoliérem. Díla benátského umělce Salviniho jsou ceněny zejména v Itálii, Sardinii a Francii. Obraz původně pochází ze skvělé umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni. Jemné krásné dílo uznávaného italského umělce. Příležitost!

Salvini
107451. Canal Grande v Benátkách – Salvini
Dražba ukončena:20.12.2023 20:22:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč