Schüler - Rybář na horském jezeře

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Schüler. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

79049. Rybář na horském jezeře
Dražba ukončena:30.06.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč