Sedmihorský - Cirkus

Olej na plátně, 57x81 cm, signováno vpravo dole Sedmihorský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6971. Cirkus
Dražba ukončena:25.01.2017 20:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč