Severní Afrika 19. - 20. stol. - Dýka I.

Celková délka 24 cm. Střenka z velbloudí kosti.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Severní Afrika 19. - 20. stol.
68146. Dýka I.
Dražba ukončena:10.11.2021 23:30:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč