severní Čechy po pol. 19. stol. - Jesulátko

Podmalba na skle, 27x19cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Mírně poškozené. Přiloženo povolení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

severní Čechy po pol. 19. stol.
20900. Jesulátko
Dražba ukončena:13.06.2018 21:23:06
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč