signatura  nečitelná - Dáma se sklenkou

Lept, 47x23 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír ušpiněn.

signatura nečitelná
12511. Dáma se sklenkou
Dražba ukončena:21.09.2017 18:19:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč