Olej na plátně, 44x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Dílo je adjustováno v dobovém zdobném rámu.
Nejdelší strana: 67 cm