signatura  nečitelná - Hon na lišku

Olej na plátně, 44x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Dílo je adjustováno v dobovém zdobném rámu.

Nejdelší strana: 67 cm

signatura nečitelná
82456. Hon na lišku
Dražba ukončena:31.08.2022 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč