signatura  nečitelná - Kocour

Olej na plátně, 62x51 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
32644. Kocour
Dražba ukončena:30.05.2019 20:15:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 000 Kč