signatura  nečitelná - Na klestí v zimním lese

Olej na kartonu, 64x80 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
63751. Na klestí v zimním lese
Dražba ukončena:26.08.2021 22:34:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč