signatura  nečitelná - Odpočívající

Olej na plátně, 50x66 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
7068. Odpočívající
Dražba ukončena:25.01.2017 22:23:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč