signatura  nečitelná - Pod mostem

Olej na plátně, 90x61 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1987. Olištováno.

Nejdelší strana: 921 cm

signatura nečitelná
82160. Pod mostem
Dražba ukončena:31.07.2022 20:27:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč