signatura  nečitelná - Střety na moři

Kombinovaná technika, 56x45 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
303418. Střety na moři
Dražba ukončena:31.01.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč