signatura  nečitelná - Zátiší s melounem

Olej na kartonu, 48x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
70062. Zátiší s melounem
Dražba ukončena:16.12.2021 20:38:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč