Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Signováno nečitelně vpravo dole, olej na plátně, 50 x 65 cm, s rámem 65 x 80 cm, rámováno v dobovém masivním vídeňském rámu se zlatavě hnědou patinací z 30. let 20. století. Vynikající propojení barevné palety s pastózní razancí prozrazuje mistrovskou ruku poučeného umělce. Obraz původně pochází ze židovské kvalitní umělecké sbírky, kdy židovští majitelé, aby ochránili své sbírky před rabováním, nechávali svá hodnotná díla přemalovat, nebo odstraňovat signalizaci. Po určení autorství značně stoupne hodnota tohoto virtuózního galerijního uměleckého díla! Vynikající investiční příležitost!