signatura  nečitelná - Žena nesoucí mísu ovoce

Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba silně poškozena.

signatura nečitelná
53622. Žena nesoucí mísu ovoce
Dražba ukončena:17.12.2020 19:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč