Český malíř 1. pol. 20. stol. - Cesta lesem

Olej na kartonu, 50x70 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Malba poškozena. Karton zprohýbán. Rám poškozen.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
2005. Cesta lesem
Dražba ukončena:26.03.2015 20:16:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč