signatura nečitelná - Konvolut šesti barevných dřevořezů

Barevné dřevořezy, jeden pár 23x24 cm, druhý pár 22x10,5 cm, třetí pár 33x17 cm, čtyři dřevořezy signovány, všechny v rámech, paspartách a zasklené.

Pozn.: Papíry místy poskvrněny, pasparty místy znečištěny, rámy místy poškozeny.

signatura nečitelná
1260. Konvolut šesti barevných dřevořezů
Dražba ukončena:02.06.2014 22:02:20
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč