signatura nečitelná - Kytice s vlčími máky

Olej na plátně, 86x65 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Plátno řídké.

signatura nečitelná
1361. Kytice s vlčími máky
Dražba ukončena:24.09.2014 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč