signatura nečitelná - Mořská zátoka s plachetnicí

Olej na kartonu, 30x45 cm, rám zlacený, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám mírně poškozený.

signatura nečitelná
952. Mořská zátoka s plachetnicí
Dražba ukončena:29.01.2014 21:35:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč